Sportversenyek

Az oldalon található versenyek listája:

Diákolimpia / Mezei futóverseny – 2014. március 12.

V. korcsoport leány: IV. helyezés

  • 7. Hilcz Alexa 10.B
  • 12. Tóth Noémi 9.C
  • 19. Szilágyi Fanni 9.C
  • 22. Rácz Vanessza 10.B


VI. korcsoport lány: II. helyezés

  •  2. Krasznai Nikolett 13.E
  •  7. Taba Roxána 9.C
  • 10. Andrasity Anita 12.A
  • 11. Ács Krisztina 9.C
  • 15. Kocsner Kornélia 12.A

V. korcsoport fiú: IV.helyezés

  • 10. Demeter Ádám 9.C
  • 15. Harsányi Martin 9.A
  • 23. Dósai Zoltán 9.A
  • 24. Lisku Ruben 9.D
  • 27. Ördögh Bence 10.B
  • 54. Babity Dominik 10.B

VI. korcsoport fiú: II. helyezés

  • 7. Bohos Tamás 13.E
  • 10. Pozsonyi Henrik 12.C
  • 12. Topálszki Szabin 11.B
  • 15. Taba kevin 12.A
  • 17. Gergity Andor 12.C
  • 19. Aladics Dániel 12.B
Szervező és kísérő: Csátaljay István testnevelő.

Fenyőfa Kupa teremlabdarúgó torna

2013. december 16-án és 18-án rendezték az MNÁMK sportcsarnokában a középiskolás fiúk teremlabdarúgó tornáját. Iskolánk csapata a IV. helyet szerezte  meg. Gratulálunk!

Eredmények a csoportmeccseken:
  • Bányai-Türr : 0-4
  • Jelky-Türr : 5-0
  • III.Béla-Türr : 2-6
Elődöntő:
  • Türr-Berecki : 0-1
Harmadik helyért:
  • MNÁMK-Türr : 4-2
Focicsapatunk:
  • Aladics Dániel
  • Bárdos Balázs
  • Busa Tamás
  • Deli Márk
  • Fabók Krisztián
  • Fehérvári Patrik
  • Horváth Bálint
  • Princz Gilbert
  • Szász Endre
  • Szombati Szabolcs
  • Szőllősi Róbert
  • Turi István
Szervező és kísérő: Csátaljay István testnevelő.

“A Türr legjobb ping-pongosa” címért kiírt egyéni asztalitenisz bajnokság – 2013. december 3. 

  1. Hambalkó Donát
  2. Fehérvári Patrik
  3. Mikló Richárd
 Szervező Csátaljay István testnevelő.

Köztársasági Kupa futóverseny – 2013. október 17.

VI. korcsoport leány: III. helyezés

  • 10. Kalauz Ingrid 11.B
  • 15. Andrasity Anita 12.A
  • 23. Szerencsés Viola 12.D
  • 24. Hunyák Blanka 12.B
  • 25. Hellinger Veronika 11.A
  • 30. Kocsner Kornélia 12.A

V. korcsoport leány: III.helyezés

  • 12. Budai Klaudia 9.B
  • 13. Buják Bianka 9.B
  • 20. Tóth Noémi 9.C
  • 26. Szabados Jázmin 9.C
  • 27. Ács Krisztina 9.C
  • 29. Csertő Dzsenifer 10.A

V. korcsoport fiú: III. helyezés

  •  5. Kovács Ákos 9.Ny
  •  8. Harsányi Martin 9.A
  • 10. Busa Péter 10.A
  • 20. Varga Ervin 9.A
  • 25. Liska Ruben 9.D
  • 28. Kiss Adrián 9.D
  • 33. Hebők Arnold 9.Ny
Szervező és kísérő: Csátaljay István testnevelő.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.