SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum

OM kód: 203028/015 | 6500 Baja, Bácska tér 1.

Intézmény logo

Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. febr. 20.


FZ

  Kedves volt türrösök

  A Bajai SZC Türr István Technikum az 1923. évi alapításának 100. évfordulójára készül.

  Kedves volt türrösök

  Ennek alkalmából többek között egy emlékkönyv kiadását tervezzük, melyben az elmúlt 100 év eseményeit szeretnénk megidézni régi fotók, és volt tanárok, diákok, türrös dolgozók személyes élményei segítségével.

  Ha Önnél is lapul a régi fényképek között fotó a korabeli épületről, diákokról, türrös rendezvényekről, ha Önnek is van egy jó története az iskola elmúlt éveiből, kérjük ossza meg velünk és az utókorral!

  Jelentkezését várjuk

  • messenger üzenetben az iskola facebook oldalán,
  • a titkarsag@turr.hu e-mail címen,
  • a +36 79 524 670 telefonszámon, vagy
  • postai levélben a 6500 Baja, Bácska tér 1. címre.

  Üzenetében kérjük hivatkozzon a ’Türr100’ jeligére.

  „Tiszteld a múltat, hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn” – mondta gróf Széchenyi István. Számítunk a segítségére a méltó megemlékezésben, ünnepeljük együtt szeretett iskolánk alapításának 100 éves jubileumát!

   

  Bajai SZC Türr István Technikum

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  TECHNIKUMI ELŐREHOZOTT ÉRETTSÉGI VIZSGÁK A TÜRRBEN – 12. C

  TECHNIKUMI ELŐREHOZOTT ÉRETTSÉGI VIZSGÁK A TÜRRBEN – 12. C

  Idén végzett a 12. évfolyamon az az első technikumi rendszerben tanuló évfolyam, amelynek a tagjai a 12. tanév végén magyar nyelv és irodalom, történelem és matematika tárgyból tesznek előrehozott érettségi vizsgát, ezt követően 13. évfolyam végén idegen nyelvből érettségiznek, és a szakmai vizsga eredménye adja majd az érettségi ötödik tárgyát.

  2024. jún. 19.


  FZ

  ISMÉT DOBOGÓS HELYEN ANGOL NYELVBŐL

  ISMÉT DOBOGÓS HELYEN ANGOL NYELVBŐL

  Krizsák Kornél (11.A), Kiss István Patrik (11.D) és Dávid Csaba (11.D) a „Spring in the English-Speaking Countries” elnevezésű országos levelező projektversenyen B2/Teens kategóriában, csapatban 2. helyezést értek el.

  2024. jún. 16.


  FZ

  Múzeum

  LÁTOGATÁS A BAJAI TÜRR ISTVÁN MÚZEUMBAN

  Iskolánk 11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus tanulói múzeumpedagógiai foglalkozáson vettek részt a Bajai Türr István Múzeumban.

  2024. jún. 14.


  FZ


  Partnereink

  SZC logo

  Bajai Szakképzési Centrum


  Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

  6500 Baja, Bácska tér 1.

  Telefon: + 36 79 524 670

  E-mail: titkarsag@turr.hu

  OM azonosító: 203028/015


  2024Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum